BULGARIAN TRIBULUS MAXX 60 kaps.

  • 100 % originál bulharský Tribulus Terrestris a bulharský Fenugreek v najsilnejšej dostupnej verzií
  • 100 % garancia obsahu účinných látok v štandardizovaných extraktoch - pravidelne testované v akreditovaných laboratóriach
  • ideálna a jedinečná zmes účinnych látok so synergickým efektom pre záruku maximálneho efektu
  • efektívna podpora prirodzenej tvorby testosterónu
  • podpora tvorby svalovej hmoty, výkonu, regenerácie a libida
  • najvyššia možná kvalita a čistota

 

 

Skladom
Kód: 20290010
Značka: VemoHerb
€26,30 –13 % €22,90 €19,08 bez DPH
Kategória: Metabolické optimizéry
Balenie: 60 kapsúl
bulgarian tribulus maxx 60kaps vemoherb 1
€26,30 –13 %

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx = originálny bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzií!
Za vývojom tohto jedinečného produktu stojí viac ako 20 rokov skúseností vychádzajúcich nielen z najnovších dostupných vedeckých štúdií, ale tiež z priamej praxe a dlhoročného využitia vo vrcholovom športe a farmácií. V prípade, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100% istotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakčné zložky sú pravidelne testované na obsah bioaktívnych zložiek a to v rámci tých najuznávanejších nezávislých laboratórií v rámci EU.
Základ tvorí synergická trojzložková zmes štandardizovaných extraktov:

ZLOŽKA č.1: 200 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom prototribestinu, tribestinu a dioscinu (synergické furostanolové saponíny).
ZLOŽKA č.2: 200 mg = Originálny bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov
ZLOŽKA č.3: 225 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90 % furostanolových a spirostanolových saponínov (synergické saponíny)

JEDNA KAPSULA OBSAHUJE: 625 mg štandardizovaných extraktov s obsahom stoviek bioaktívnych zložiek / 440 mg bioaktívnych zložiek s garantovaným percentuálnym obsahem = 240 mg protodioscinu (furostanolový saponin) + 200 mg synergických furostanolových a spirostanolových saponínov (prototribestin, tribestin, dioscin, diosgenin a ďalšie..)

Produkt je pravidelne testovaný na neprítomnosť hormónov a prohormónov v akreditovanom laboratóriu.

ZLOŽKA č.1: 200 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom prototribestinu, tribestinu a dioscinu (synergické furostanolové saponíny).

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálnej a šetrnej extrakcie na 60 % celkového obsahu (POZOR – nezamieňat s celkovými saponínami!).
Uvedený pomer extrakce je ideálny a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda iba o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfekne vyváženú kompoziciu produktu, kde dochádza k zosilneniu účinku protodioscinu pomocou ďalších synergických zložiek (prototribestin, tribestin, dioscin a ďalšie..). Ďalej je optimalizovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10 %) a taninov (vždy pod 10 %).

Originálny bulharský Tribulus, skutočná garancia účinku

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, Južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. Originálny bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo protodioscínu v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Z tohoto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne dražší. Pre bulharský Tribulus je tiež charakteristický obsah ďalších steroidných saponinov, ktoré rastliny z ďalších častí sveta neobsahujú. Týmito saponínmi sú najmä prototribestin, tribestin a dioscin.
Vemoherb Bulgarian Tribulus = všetko pod jednou strechou = od rastlinky zbieranej v správnu vegetačnú dobu, cez šetrnú extrakciu až po finálny produkt s vyváženým synergickým pomerom furostanolových saponínov.
Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, charakteristickým podnebím, skladbou pôdy a tiež obdobím zberu, ktorý prebieha v presne stanovenom vegetačnom období rastliny, kedy je obsah bioaktívnych zložiek najvyšší. Preto je tiež napr. čínsky alebo indický tribulus využívaný k odlišným účelom ako je diuretické pôsobenie atď. U týchto produktov nie je prirodzený vysoký obsah protodioscinu, prototribestinu, tribestinu a dioscinu, ale sú obvykle uvádzané iba celkové saponíny, pretože obsah týchto špecifických zložiek je veľmi nízky, alebo dokonca nulový.

Ako poznám originálny bulharský Tribulus?

V súčasnej dobe existujú v Bulharsku iba dvaja hlavní producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom Protodioscinu: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscin) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55% Protodioscin/Protogracilin). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálnej technológie na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% čistého Protodioscínu.


ZLOŽKA č.2: 200 mg = Originálny bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov
Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Fenugreek extraktu je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálnej a šetrnej extrakcie na 60 % celkového obsahu.
Uvedený pomer extrakcie je opät úplne ideálny a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda iba o samotný protodioscin a jeho obsah, ale o celkovú a perfekne vyváženú kompozíciu produktu, kde dochádza k zosilneniu účinku protodioscínu pomocou ďalších synergických zložiek (diosgenin a ďalšie furostanolové saponíny).

ZLOŽKA č.3: 225 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90 % furostanolových a spirostanolových saponínov (synergické saponíny)

Štandardizovaný extrakt z bulharského tribulu s 90% obsahom tzv. synergických furostanolových a spirostanolových saponínov. Medzi tie najznámejšie charakteristické pre bulharský genotyp tribulus patria: prototribestin, tribestin, dioscinu, diosgenin. Medzi ďalšie saponíny patria protogracilin, yamogenin a ďalšie. Táto extrakčná zmes teda obsahuje jednotlivé saponíny v prirodzenom pomere, bez navyšovania obsahu protodioscínu. Hlavným účelom je výrazne umocniť účinok vyššie uvedených dvoch zložiek (synergické pôsobenie). Jedná sa o veľmi sofistikovanú zmes.

 

Výživové hodnoty:

Počet dávok v balení: 30 x 2 kapsule zloženie v 1 kapsule
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
(nadzemná časť) s obsahom 90 % celkových saponinov
225 mg
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
(nadzemná časť) s obsahom 60 % saponinov determinovaného
ako protodioscin
200 mg 
Suchý štandardizovaný extrakt zo semien
Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahom 60 %
furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscin
200 mg

 

Dávkovanie: užite 1 kapsulu 2 x denne, zapite vodou

Zloženie:
225 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 90 % celkových saponínov, 200 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 60 % saponinov determinovaného ako protodioscin, suchý štandardizovaný extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahom 60 % furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscin, vegánska kapsula z hydroxypropylmethylcelulózy, farvivo oxid titaničitý), maltodextrín, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý)

Upozornenie:
Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a kojacim ženám.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bulharská spoločnosť Vemo99 - špecialista na vývoj a produkciu štandardizovaných, biologicky aktívnych rastlinných extraktov, určených pre vrcholový šport. Všetky produkty sú vyrábané v súlade s normami kvality ISO9001. Výrobné priestory a laboratória sú sústredené v dvoch špecializovaných jednotkách. Kneja - laboratória pre produkciu vysokopercentných extraktov, Sofia - homogenizácia a balenie finálnych produktov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie