BULGARIAN TRIBULUS MAXX 60 kaps.

  • 100 % originál bulharský Tribulus Terrestris a bulharský Fenugreek v najsilnejšej dostupnej verzií
  • 100 % garancia obsahu účinných látok v štandardizovaných extraktoch - pravidelne testované v akreditovaných laboratóriach
  • ideálna a jedinečná zmes účinnych látok so synergickým efektom pre záruku maximálneho efektu
  • efektívna podpora prirodzenej tvorby testosterónu
  • podpora tvorby svalovej hmoty, výkonu, regenerácie a libida
  • najvyššia možná kvalita a čistota

 

 

Skladom
Kód: 20290010
Značka: VemoHerb
€26,30 €21,92 bez DPH
Kategória: Metabolické optimizéry
Balenie: 60 kapsúl

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx = originálny bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzií!
Za vývojom tohto jedinečného produktu stojí viac ako 20 rokov skúseností vychádzajúcich nielen z najnovších dostupných vedeckých štúdií, ale tiež z priamej praxe a dlhoročného využitia vo vrcholovom športe a farmácií. V prípade, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100% istotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakčné zložky sú pravidelne testované na obsah bioaktívnych zložiek a to v rámci tých najuznávanejších nezávislých laboratórií v rámci EU.
Základ tvorí synergická trojzložková zmes štandardizovaných extraktov:

ZLOŽKA č.1: 200 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom prototribestinu, tribestinu a dioscinu (synergické furostanolové saponíny).
ZLOŽKA č.2: 200 mg = Originálny bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov
ZLOŽKA č.3: 225 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90 % furostanolových a spirostanolových saponínov (synergické saponíny)

JEDNA KAPSULA OBSAHUJE: 625 mg štandardizovaných extraktov s obsahom stoviek bioaktívnych zložiek / 440 mg bioaktívnych zložiek s garantovaným percentuálnym obsahem = 240 mg protodioscinu (furostanolový saponin) + 200 mg synergických furostanolových a spirostanolových saponínov (prototribestin, tribestin, dioscin, diosgenin a ďalšie..)

Produkt je pravidelne testovaný na neprítomnosť hormónov a prohormónov v akreditovanom laboratóriu.

ZLOŽKA č.1: 200 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom prototribestinu, tribestinu a dioscinu (synergické furostanolové saponíny).

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálnej a šetrnej extrakcie na 60 % celkového obsahu (POZOR – nezamieňat s celkovými saponínami!).
Uvedený pomer extrakce je ideálny a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda iba o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfekne vyváženú kompoziciu produktu, kde dochádza k zosilneniu účinku protodioscinu pomocou ďalších synergických zložiek (prototribestin, tribestin, dioscin a ďalšie..). Ďalej je optimalizovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10 %) a taninov (vždy pod 10 %).

Originálny bulharský Tribulus, skutočná garancia účinku

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, Južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. Originálny bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo protodioscínu v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Z tohoto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne dražší. Pre bulharský Tribulus je tiež charakteristický obsah ďalších steroidných saponinov, ktoré rastliny z ďalších častí sveta neobsahujú. Týmito saponínmi sú najmä prototribestin, tribestin a dioscin.
Vemoherb Bulgarian Tribulus = všetko pod jednou strechou = od rastlinky zbieranej v správnu vegetačnú dobu, cez šetrnú extrakciu až po finálny produkt s vyváženým synergickým pomerom furostanolových saponínov.
Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, charakteristickým podnebím, skladbou pôdy a tiež obdobím zberu, ktorý prebieha v presne stanovenom vegetačnom období rastliny, kedy je obsah bioaktívnych zložiek najvyšší. Preto je tiež napr. čínsky alebo indický tribulus využívaný k odlišným účelom ako je diuretické pôsobenie atď. U týchto produktov nie je prirodzený vysoký obsah protodioscinu, prototribestinu, tribestinu a dioscinu, ale sú obvykle uvádzané iba celkové saponíny, pretože obsah týchto špecifických zložiek je veľmi nízky, alebo dokonca nulový.

Ako poznám originálny bulharský Tribulus?

V súčasnej dobe existujú v Bulharsku iba dvaja hlavní producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom Protodioscinu: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscin) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55% Protodioscin/Protogracilin). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálnej technológie na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% čistého Protodioscínu.


ZLOŽKA č.2: 200 mg = Originálny bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov
Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Fenugreek extraktu je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálnej a šetrnej extrakcie na 60 % celkového obsahu.
Uvedený pomer extrakcie je opät úplne ideálny a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda iba o samotný protodioscin a jeho obsah, ale o celkovú a perfekne vyváženú kompozíciu produktu, kde dochádza k zosilneniu účinku protodioscínu pomocou ďalších synergických zložiek (diosgenin a ďalšie furostanolové saponíny).

ZLOŽKA č.3: 225 mg = Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90 % furostanolových a spirostanolových saponínov (synergické saponíny)

Štandardizovaný extrakt z bulharského tribulu s 90% obsahom tzv. synergických furostanolových a spirostanolových saponínov. Medzi tie najznámejšie charakteristické pre bulharský genotyp tribulus patria: prototribestin, tribestin, dioscinu, diosgenin. Medzi ďalšie saponíny patria protogracilin, yamogenin a ďalšie. Táto extrakčná zmes teda obsahuje jednotlivé saponíny v prirodzenom pomere, bez navyšovania obsahu protodioscínu. Hlavným účelom je výrazne umocniť účinok vyššie uvedených dvoch zložiek (synergické pôsobenie). Jedná sa o veľmi sofistikovanú zmes.

 

Výživové hodnoty:

Počet dávok v balení: 30 x 2 kapsule zloženie v 1 kapsule
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
(nadzemná časť) s obsahom 90 % celkových saponinov
225 mg
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
(nadzemná časť) s obsahom 60 % saponinov determinovaného
ako protodioscin
200 mg 
Suchý štandardizovaný extrakt zo semien
Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahom 60 %
furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscin
200 mg

 

Dávkovanie: užite 1 kapsulu 2 x denne, zapite vodou

Zloženie:
225 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 90 % celkových saponínov, 200 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 60 % saponinov determinovaného ako protodioscin, suchý štandardizovaný extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahom 60 % furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscin, vegánska kapsula z hydroxypropylmethylcelulózy, farvivo oxid titaničitý), maltodextrín, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý)

Upozornenie:
Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a kojacim ženám.

Bulharská spoločnosť Vemo99 - špecialista na vývoj a produkciu štandardizovaných, biologicky aktívnych rastlinných extraktov, určených pre vrcholový šport. Všetky produkty sú vyrábané v súlade s normami kvality ISO9001. Výrobné priestory a laboratória sú sústredené v dvoch špecializovaných jednotkách. Kneja - laboratória pre produkciu vysokopercentných extraktov, Sofia - homogenizácia a balenie finálnych produktov.