LIQUID LIGHT 946ml

  • unikátny organický komplex 72 minerálov a stopových prvkov
  • viazané vo forme kyseliny fulvínovej získanej extrakciou zo starodávneho organického skamenelého materiálu
  • extrahované z dokonale čistej horniny bez znečistenia
  • pomáha vstrebávaniu ďalších živín prijatých v strave
  • detoxikuje organizmus
  • silný antioxidant

 

Skladom
Kód: 20240010
Značka: Sunwarrior
€38,90 €32,42 bez DPH
Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 946,4 ml
Forma: tekutina

Liguid light je unikátny a vcelku ojedinelý doplnok vyrábaný za studena extrakciou starodávneho skamenelého organického materiálu. Jedná sa komplex 72 minerálov a stopových prvkov, ktoré viazané v prirodzenej forme, rovnakej akú získavajú rastliny z pôdy. To je zárukou maximálnej možnej využiteľnosti a vstrebateľnosti a nulovej toxicity, v porovnaní s rôznymi anorganickými formami minerálnych látok často používaných v doplnkoch výživy. Navyše sa javí že táto forma práve pomáha teľu zbaviť sa týchto toxických a neprirodzených foriem. 

Táto forma väzby minerálov a stopových prvkov sa nazýva fulvínova kyselina a v poslednej dobe sa intenzívne skúma pre jej roziahle a blahodárne pôsobenie na ľudský organizmus. Vrelo odporúčame dohľadať na internete pojmyfulvínové kyselinyalebo “fulvic acid”. 

Kyselina fulvínová vzniká v pôde pôsobením pôdnych mikroorganizmov, ktoré žijú pri koreňoch rastlín v symbiotickom vzťahu s rastlinou. Transformujú minerálne látky a stopové do ideálnej formy pre vstrebanie koreňovým systémom rastlínKyselina fulvová nie je ani kyselina, ani minerál, ale malá, komplexná zlúčenina, ktorá  jedinečnú schopnosť priťahovať a zadržiavať negatívne aj pozitívne ióny. Vďaka tomu je jedným z najlepších transportérov živín v organickom svete. 

Liquid Light je dokonalé pred, po alebo počas tréningu, aby poskytlo potrebné minerály vrátane stopových minerálov a elektrolytov, a takisto zohráva významnú úlohu pri ochrane, výžive a detoxikácii buniek pomocou kyseliny fulvovej. Kyselina fulvová funguje ako bunkový trasnportér a pomáha asimilácii ďalších živín. 

Tým, že je komplexnou organickou zmesou, nie je možné stanoviť presné množstvá mirerálov a stopových prvkov, preto odporúčame jednak si infomácie dohľadať na internete a pozrieť nasledovné videá. Veríme že mnohých z Vás osloví. 

 

Obsah vybraných minerálov:

Počet dávok v balení: 32 x 30 ml obsah v 1 dávke (30 ml)
železo 2,8 mg (16*)
jód 75 mcg (50*)
chróm 4 mcg (11*)

*% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok 

 

Zloženie: voda, komplex stopových množstiev minerálov a látok: Antimón, Báryum, Berýllium, Bizmut, Bór, Bróm, Césium, Chlór, Chróm, Draslík, Dysprósium, Erbium, Európium, Fosfor, Gadolínium, Galium, Germánium, Hafnium, Holmium, Horčík, Indium, Irídium, Kadmium, Kobalt, Kremík, Líthium, Lutécium, Mangán, Meď, Molybdén, Neodýmium, Nikel, Niób, Osmium, Paládium, Platina, Praseodým, Rhénium, Rhódium, Rubídium, Ruthénium, Samárium, Skandium, Selén, Síra, Striebro, Sodík, Stontium, Tantal, Telúr, Terbium, Thálium, Thórium, Thulium, Tin, Titán, Wofrám, Vápník, Ytterbium, Yttrium, Zinok, Zirkón, Zlato, Železo.

Dávkovanie: 2 polievkové lyžice denne, buď ráno a večer, prípadne pred a po tréningu, zmiešať s vodou, ovocnou šťavou alebo minerálnou vodou.

Upozorneie: Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a kojacim ženám, pokiaľ neurčí lekár inak.

 

Revolučné "anti-aging" super potraviny pôvodne vytvorené pre atlétov, kulturistov a nadšencov zdravého životného štýlu. Ideálne pre všetkých, ktorí chcú vybudovať svalovú hmotu a byť extrémne zdraví a fit. V Sunwarrior veríme, že rastliny nám poskytujú tie najčistejšie a najvýdatnejšie potraviny, bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, enzýmy, a tiež fytonutrienty, ktorým ešte len začíname rozumieť. Naše telá sa dožadujú naozajstných potravín, obzvlášť v dnešnej dobe, kedy všetku našu stravu silne spracovávame, čím si odopierajú možnosť využiť všetky ich nutričné výhody. Všetka energia pochádza zo slnka. Dokonca aj súčasti tvoriace naše telá sa zrodili v slnečnom žiare. Poslaním Sunwarrioru je vyhľadávať najlepšie zdroje energie – všetky tie zázračné rastliny schopné zachytávať svetlo, a využiť ich v ich prirodzenom stave na prekonanie chorôb, zlepšenie životnej pohody, zvýšenie inteligencie, zdieľanie spoločnej múdrosti, predĺženie života a zníženie negatívneho vplyvu na nás, našich susedov a našu planétu Zem.