proteín KEFIR WHEY 500g

  • 100 % Grass fed srvátkový izolát, najvyššia kvalita vstupnej suroviny aj spracovania
  • bezproblémová stráviteľnosť vďaka "predtráveniu" bielkoviny probiotickými kultúrami kefírového zrna = čiastočná prirodzená hydrolýza
  • probiotické aj prebiotické účinky
  • Grass fed = z mlieka kráv pasúcich sa na tráve
  • udržateľné a ekologické poľnohospodárstvo, produkcia s minimálnou uhlíkovou stopou
  • bez pridaných umelých látok
  • srvátkový proteín bez laktózy
  • neobsahuje GMO, rBGH / rBST
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 20200030
Značka: Paleo Powders
€34,90 €29,08 bez DPH
Kategória: Živočíšne proteíny
Typ bielkoviny: srvátka
Spracovanie bielkoviny: izolát
Obsah problematických látok: kazeín NIE, laktóza NIE
Forma: prášok
Balenie: 500 g
Položka bola vypredaná…

Proteín KEFIR WHEY - srvátkový izolát

Kefir whey je naozaj jedinečný svojho druhu a nemá na trhu obdobu. Spája v sebe všetky nutričné výhody srvátky z kráv pasúcich sa výlučne na tráve Európskeho pôvodu a starobylého umenia fermentácie. Toto spojenie robí Grass fed srvátkový proteín ešte hodnotnejším, pretože Kefir whey je predtrávený probiotickými kultúrami kefírového zrna, čo vedie k lepšej stráviteľnosti a vstrebateľnosti. Počas 18 hodinovej prirodzenej fermentácie je srvátkový proteín rozložený na di a tri peptidy, v procese pripomínajúcom hydrolýzu, avšak v tej najprirodzenejšej forme.

Jedinečnou črtou proteínu Kefir whey je fakt, že rovnako ako obsahuje probiotické kultúry, pôsobí aj prebioticky. Nie je teda potravou iba pre vaše svaly, ale aj črevá a prispieva k zdravej črevnej mikroflóre. To všetko zaručuje Kefir whey jemnú prirodzenú chuť a bezproblémovú stráviteľnosť absolútne bez nadúvania. Proteín sa veľmi dobre a ľahko rozmiešava.

Srvátkové izoláty majú bežne v sebe určité množstvo laktózy, i keď veľmi malé, v prípade Kefir whey boli aj tieto zvyšky strávené probiotickými kultúrami kefírového zrna počas fermentácie. Proteín KEFIR WHEY je absolútne bez laktózy, preto ho môžu bez obáv konzumovať aj ľudia s intoleranciou na laktózu.

 

Výživové hodnoty KEFIR WHEY:

Počet dávok v balení: 25 x 20 g 100 g v dávke 20 g
Energetická hodnota 1525 kJ / 344 kcal 305 kJ / 68,8 kcal
Tuky 8,5 g 1,7 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 6,23 g 1,2 g
Sacharidy 0 g 0 g
Z toho cukry 0 g 0 g
Bielkoviny 90 g 18 g
Soľ 0,17 g 0,034 g
Cholesterol 0,18 g 0,036 g
Draslík 0,55 g 0,11 g
Vápnik 0,5 g 0,1 g

 

Typické spektrum aminokyselín na 100 g bielkoviny
L-Leucín * 9,87 g
L-Isoleucín * 7,26 g
L-Valín * 6,62 g
Alanín 5,25 g
Arginín 1,89 g
Kyselina Asparagová 10,6 g
Cysteín 2,37 g
Kyselina Glutamová 18,1 g
Glycín 1,51 g
Histidín * 1,54 g
Lyzín * 9,75 g
Metionín * 2,15 g
Fenylalanín * 2,80 g
Prolín 6,04 g
Serín 4,96 g
Treonín * 7,07 g
Tryptofan * 1,60 g
Tyrosín 2,67 g

 

Zloženie proteínu KEFIR WHEY:
Grass fed izolát srvátkovej bielkoviny (z kráv kŕmených trávou), kefírové kultúry

Dávkovanie:
Zmiešajte 20 g (1 odmerku) prášku s 200 ml studenej vody alebo mlieka v mixéri alebo šejkri, miešajte 30 sekúnd. Dávkujte 1 - 3 porcie denne medzi jedlom, v závislosti na dennej potrebe bielkovín.

Upozornenie:
Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu, pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí. Chráňte pred slnečným žiarením a mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.

Originálny názov: Kefir Whey, Fermented Protein

Paleo Powders® formulujú a vytvárajú produkty na základe celistvých potravín - (r)evolučné a výživné produkty, ktoré poskytujú velké výhody všetkým, ktorí sa snažia prosperovať a fungovať čo najviac v súlade s našou starou biológiou. Rovnako ako naši predkovia... Svet, v ktorom dnes žijeme, je úplne iný ako svet, v ktorom sme sa vyvinuli ako Homo sapiens. Potraviny, ktoré jeme, a živiny, ktoré potrebujeme, pravdepodobne jedným z najjasnejších príkladov tohoto obrovského nesúladu medzi naším minulým prostredím a súčasnou realitou. V dnešnej dobe väčšina z nás zlyháva v naplnení našich nutričných potrieb nevyhnutných pre silné, zdravé a funkčné telo, ktoré by mohlo prosperovať a podporovať vitálny život... Pretože nejemeod nosa k chvostu“, nejeme divoké lokálne rastliny alebo čerstvo zozbierané a zrelé sezónne ovocie a zeleninu, moderní ľudia často nemajú dostatok prírodných živín. Vďaka tomu sme menej robustní, šťastní a zdraví! Vieme to, cítíme to a vidíme to! Naštastie s tým stále môžete niečo urobiť... Paleo Powders® sa snažia praktickým a zručným spôsobom priviesť spät to, čo v modernej strave chýba, takže môžete byť tou najlepšou verziou seba samých. Naše výrobky založené na prírode a kompatibilné s vašou rodovou biochémiou a DNA. Poskytujú vynikajúcí základ, na ktorom môžete postaviť svoje zdravie a výkon... Vzhľadom k tomu, že každý je "vnútri" rovnako rozdielny ako zvonku, „Paleo“ nevidíme dogmaticky, ale ponechávame priestor pre nový vývoj, biochemickú individualitu, osobné názory a osobné tolerancie. Výrobky Paleo Powders® vyvíjané tak, aby sa hladko hodily do modernej doby, ale prinášali výživu minulosti...