kolagén COLLAGEN HYDROLYSATE 500g

 • 100 % prémiový hydrolyzovaný kolagénu obsahujúci kolagény typu I a III
 • ideálny pre zdravie pokožky, šliach, kostí, chrupaviek, spojivových tkanív, črevnej sliznice, nervového systému a tvorbu ATP
 • maximálna čistota a špičková technológia hydrolýzy
 • obsahuje vysoký podiel aminokyselín Glycín, Prolín a Hydroxyprolín
 • Grass fed zdroj = z kráv kŕmených výlučne trávou
 • program ORIGIN GREEN = auditovaná produkcia od zdroja až po finálnu surovinu
 • príjemná neutrálna chuť a ľahká rozpustnosť
 • nulový obsah sacharidov, cukrov
 • hypoalergénny kolagén = neobsahuje alergény
 • bez pridaných umelých látok
 • neobsahuje GMO, rBGH / rBST
Skladom
Kód: 20200020
Značka: Paleo Powders
€34,90 €29,08 bez DPH
Kategória: Živočíšne proteíny
Hmotnosť: 0.5 kg
Typ bielkoviny: kolagén
Spracovanie bielkoviny: hydrolyzát
Obsah problematických látok: kazeín NIE, laktóza NIE
Forma: prášok
Balenie: 500 g

COLLAGEN HYDROLYSATE - hydrolyzovaný kolagén

Špičkový kolagénový produkt Collagen Hydrolysate - hydrolyzovaný kolagén pochádza z kráv Európskeho BIO certifikovaného zdroja, z kráv kŕmených výlučne trávou. Hydrolýza rozštiepi kolagén na di a tri peptidy, čo zaručí produktu nízku molekulárnu hmotnosť a veľmi ľahkú a rýchlu stráviteľnosť, pár minút po užití.

Kolagénový prášok sa veľmi ľahko rozmiešava, netvorí hrudky a má neutrálnu chuť bez rôznych nežiadúcich pachutí. Pri Collagen Hydrolysate sa používa drahšia forma enzymatickej hydrolýzy, viac ako u bežných lacných produktoch, a sú dodržiavané maximálne hygienické štandardy.

Hydrolyzovaný kolagén môžeme považovať za skutočne účinný a bezpečný Anti aging produkt, udržujúci našu pokožku, kĺby, šľachy, spojivové tkanivá a kolagénovú sieť našich orgánov v top stave.

 

Výživové hodnoty COLLAGEN HYDROLYSATE:

Počet dávok v balení: 25 x 20 g 100 g v dávke 20 g
Energetická hodnota 1670 kJ / 40 kcal 334 kJ / 80 kcal
Tuky 0,1 g 0 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy <1 g 0 g
Z toho cukry 0 g 0 g
Bielkoviny 95 g 19 g
Soľ 0,67 g 0,13 g
Cholesterol 0 mg 0 mg
Draslík 230 mg 46 mg
Vápnik 490 mg 98 mg

 

Typické spektrum aminokyselín na 100 g bielkoviny
L-Leucín * 3,39 g
L-Isoleucín * 1,49 g
L-Valín * 2,4 g
Alanín 8,67 g
Arginín 7,34 g
Kyselina Asparagová 6,09 g
Cysteín 0,17 g
Kyselina Glutamová 10,3 g
Glycín 21,6 g
Histidín * 0,8 g
Lyzín * 3,6 g
Metionín * 0,89 g
Fenylalanín * 2,18 g
Prolín 11,6 g
Hydroxyprolín 10,6 g
Serín 3,2 g
Treonín * 2,07 g
Tryptofan * 0,08 g
Tyrosín 0,88 g

*EAA – esenciálne aminokyseliny

 

Zloženie kolagénu COLLAGEN HYDROLYSATE:
Grass fed hydrolyzát kolagénu (z kráv kŕmených trávou) z programu ORIGIN GREEN

Dávkovanie:
Zmiešajte 10 g (1 odmerku) prášku s 200 ml studenej vody, prípadne zamiešajte do svojho obľúbeného nápoja. Môžeme pridať aj do polievok alebo omáčok.

Upozornenie:
Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Tehotné a kojace ženy by mali skonzultovať užívanie s lekárom. Skladujte v suchu, pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí. Chráňte pred slnečným žiarením a mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.

Originálny názov: Collagen Hydrolysate

Paleo Powders® formulujú a vytvárajú produkty na základe celistvých potravín - (r)evolučné a výživné produkty, ktoré poskytujú velké výhody všetkým, ktorí sa snažia prosperovať a fungovať čo najviac v súlade s našou starou biológiou. Rovnako ako naši predkovia... Svet, v ktorom dnes žijeme, je úplne iný ako svet, v ktorom sme sa vyvinuli ako Homo sapiens. Potraviny, ktoré jeme, a živiny, ktoré potrebujeme, pravdepodobne jedným z najjasnejších príkladov tohoto obrovského nesúladu medzi naším minulým prostredím a súčasnou realitou. V dnešnej dobe väčšina z nás zlyháva v naplnení našich nutričných potrieb nevyhnutných pre silné, zdravé a funkčné telo, ktoré by mohlo prosperovať a podporovať vitálny život... Pretože nejemeod nosa k chvostu“, nejeme divoké lokálne rastliny alebo čerstvo zozbierané a zrelé sezónne ovocie a zeleninu, moderní ľudia často nemajú dostatok prírodných živín. Vďaka tomu sme menej robustní, šťastní a zdraví! Vieme to, cítíme to a vidíme to! Naštastie s tým stále môžete niečo urobiť... Paleo Powders® sa snažia praktickým a zručným spôsobom priviesť spät to, čo v modernej strave chýba, takže môžete byť tou najlepšou verziou seba samých. Naše výrobky založené na prírode a kompatibilné s vašou rodovou biochémiou a DNA. Poskytujú vynikajúcí základ, na ktorom môžete postaviť svoje zdravie a výkon... Vzhľadom k tomu, že každý je "vnútri" rovnako rozdielny ako zvonku, „Paleo“ nevidíme dogmaticky, ale ponechávame priestor pre nový vývoj, biochemickú individualitu, osobné názory a osobné tolerancie. Výrobky Paleo Powders® vyvíjané tak, aby sa hladko hodily do modernej doby, ale prinášali výživu minulosti...