Ovonex

Firma Ovonex je česká značka, ktorá prepojuje silu prírody s vysoko funkčnými doplnkami stravy. Tekuté minerály a rastlinné extrakty od Ovonexu sa vyznačujú výbornou vstrebateľnosťou a vysokou biologickou dostupnosťou.

Medzi základné hodnoty tejto sympatickej spoločnosti patrí používanie kvalitných surovín, dôraz na funkčnosť a vysoký prínos pre uživateľa. Sami sme vyskúšali tekuté minerály, ktoré nás nadchly svojimi parametrami.

Profíci z Ovonexu vyrábajú svoje preparáty podľa originálneho know how. Prípravky sú zostavované na základe špičkových vedeckých poznatkov v spolupráci s českými univerzitnými expertami.

Využívajú sa k tomu suroviny pochádzejúce od dodávatelov z EU a USA. Kvalita každej dodávky surovín je vždy doložená certifikátom COA. Celý proces výroby podlieha prísnym kontrolám akosti.

Pre nás je rovnako dôležité, že v produktoch Ovonexu nenájdete žiadne farbivá, dochucovadlá, cukry, tuky, lepok, laktózu, alkohol, ani bežne používané konzervanty, leštidlá, plnidlá alebo protihrudkujúce látky.

Žiadne produkty značky Ovonex sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie