Ovonex

Firma Ovonex je česká značka, ktorá prepojuje silu prírody s vysoko funkčnými doplnkami stravy. Tekuté minerály a rastlinné extrakty od Ovonexu sa vyznačujú výbornou vstrebateľnosťou a vysokou biologickou dostupnosťou.

Medzi základné hodnoty tejto sympatickej spoločnosti patrí používanie kvalitných surovín, dôraz na funkčnosť a vysoký prínos pre uživateľa. Sami sme vyskúšali tekuté minerály, ktoré nás nadchly svojimi parametrami.

Profíci z Ovonexu vyrábajú svoje preparáty podľa originálneho know how. Prípravky sú zostavované na základe špičkových vedeckých poznatkov v spolupráci s českými univerzitnými expertami.

Využívajú sa k tomu suroviny pochádzejúce od dodávatelov z EU a USA. Kvalita každej dodávky surovín je vždy doložená certifikátom COA. Celý proces výroby podlieha prísnym kontrolám akosti.

Pre nás je rovnako dôležité, že v produktoch Ovonexu nenájdete žiadne farbivá, dochucovadlá, cukry, tuky, lepok, laktózu, alkohol, ani bežne používané konzervanty, leštidlá, plnidlá alebo protihrudkujúce látky.

mineraly liquid alkalic mineral drops 100ml ovonex 1
LIQUID ALKALIC MINERAL DROPS 100ml
Vypredané
Kód: 20190110

obsahuje viac než 70 minerálov a stopových prvkov prirodzene sa vyskytujúcich vo vodách Veľkého soľného jazera - Utah znižuje zakyslenie organizmu - alkalizuje zvýšený obsah...

 
€13,90
(€11,58 bez DPH)
mineraly liquid zincum selenium 100ml ovonex 1
LIQUID ZINCUM SELENIUM 100ml
Skladom
Kód: 20190102

jedinečný prípravok obsahujúci viac ako dennú dávku zinku a selénu v tekutej forme obsahuje až 100 denných dávok navyše obsahuje viac než 70 minerálov a stopových...

 
€17,90
(€14,92 bez DPH)
Detail
2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom