LIQUID ALKALIC MINERAL DROPS 100ml

 • obsahuje viac než 70 minerálov a stopových prvkov prirodzene sa vyskytujúcich vo vodách Veľkého soľného jazera - Utah
 • znižuje zakyslenie organizmu - alkalizuje
 • zvýšený obsah horčíka a nízky obsah sodíka
 • ideálne na výrobu prírodného iónového nápoja alebo minerálnej vody
 • pomáha pri strese, vyčerpaní, po opici
 • vhodné aj do jedla - zvýrazňuje chuť a obohacuje o minerálne látky
 • vysoká vstrebateľnosť a využiteľnosť telom
 • neobsahuje žiadne pridané umelé chemické látky
Skladom
Kód: 20190110
Značka: Ovonex
€13,90 €11,58 bez DPH
Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 100 ml
Forma: tekutina

Dnešná strava ktorú konzumujeme, žiaľ väčšinou neposkytuje dostatočné množstvo dôležitých minerálov a stopových prvkov. Navyše stres, hektický životný stýl, používanie a nadužívanie niektorých liekov, ale aj šport fyzická aktivita všeobecne ich odčerpávajú. Vďaka tomu mnohí ľudia dnes trpia ich nedostatkom, často až akútnym, čo sa veľmi negatívne odzrkadľuje na ich fyzickej aj psychickej kondícií.

Všeobecne, minerály a stopové prvky sú kľúčové pre množstvo dôležitých biochemických a fyziologických procesov, nevyhnutných pre správne fungovanie nášho organizmu a celkové zdravie. Podieľajú sa na formovaní a udržovaní kostí, činnosti svalov, prenos nervových impulzov, tvorbe energie energie, správnom fungovaní imunitného a hormonálneho systému a mnohom ďalšom.

Každá jedna z buniek nášho organizmu potrebuje minerály a stopové prvky. Mineral Drops – 100% koncentrát z Utah ́s Salt Lake (Veľkého soľného jazera – USA) s vysokým obsahom horčíka a ďalších viac ako 70 minerálov a stopových prvkov je vhodnou podporou pre vyvážený stav organizmu moderného človeka. Mineral Drops sú originálny, prírodný, iónový, minerálny prípravok s nízkym obsahom sodíka, vyrobený pomocou prirodzenej solárnej koncentrácie.
Mineral Drops je vhodný pri prekyslení organizmu a pri potrebe doplnenia minerálov.

 

MINERAL DROPS SA HODIA:

 • Pre konzumáciu alkoholických nápojov „bez následkov“– pokiaľ vás čaká spoločenská udalosť a viete, že budete konzumovať alkohol, užite 2 ml / 40 kvapiek rozmiešaných vo vode pred akciou a na druhý deň do hodiny po prebudení opäť 2 ml / 40 kvapiek rozmiešaných vo vode.
 • Pre zvýraznenie chuti kávy pridajte 2 až 10 kvapiek, docielite zníženie jej kyslosti, káva bude chutiť viac „čokoládovo“.
 • Pri strese a psychickej záťaži užívajte ráno i večer 1 ml / 20 kvapiek, pridaných do nápoja podľa návodu.
 • Pri prekyslení a pre zabezpečenie rovnováhy kyselín a zásad v organizme pridajte štvrť až pol mililitra Mineral Drops (6-12 kvapiek) do jedného litra vody. Získate vysoko kvalitnú minerálku pre zaradenie do vášho denného pitného režimu.
 • Pre vylepšenie a obohatenie stravy pridajte niekoľko kvapiek (max. 40 kvapiek denne) do jedla alebo pitia.
 • Mineral Drops môžete pridávať do smoothie, omáčok, kaší a nápojov. Je ich možné použiť i pri príprave polievok, do 1 litra pridajte 1 ml / 20 kvapiek Mineral Drops.
 • Všeobecne sa odporúča Mineral Drops použíť ako náhradu soli do jedál pre osoby s hypertenziou (vysokým krvným tlakom) – Mineral Drops obsahuje minimum sodíka.

Výživové hodnoty:

Počet dávok v balení: 50 x 2 ml (40 kvapiek) zloženie v 2 ml - najvýznamnejšie prvky
Chlorid 630 mg
horčík 220,00 mg (58,67%*)
sodík 3,32 mg (0,17%*)
draslík 1,00 mg (0,05%*)

*% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok

Zloženie:
koncentrát z Velkého soľného jazera (Utah)

Dávkovanie:
denná dávka 2 m l= 40 kvapiek, optimálne ráno a večer 1 ml = 20 kvapiek.
Rozmiešajte v 250 ml vody, ovocnej šťavy a pod.

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Firma Ovonex je česká značka, ktorá prepojuje silu prírody s vysoko funkčnými doplnkami stravy. Tekuté minerály a rastlinné extrakty od Ovonexu sa vyznačujú výbornou vstrebateľnosťou a vysokou biologickou dostupnosťou.

Medzi základné hodnoty tejto sympatickej spoločnosti patrí používanie kvalitných surovín, dôraz na funkčnosť a vysoký prínos pre uživateľa. Sami sme vyskúšali tekuté minerály, ktoré nás nadchly svojimi parametrami.

Profíci z Ovonexu vyrábajú svoje preparáty podľa originálneho know how. Prípravky sú zostavované na základe špičkových vedeckých poznatkov v spolupráci s českými univerzitnými expertami.

Využívajú sa k tomu suroviny pochádzejúce od dodávatelov z EU a USA. Kvalita každej dodávky surovín je vždy doložená certifikátom COA. Celý proces výroby podlieha prísnym kontrolám akosti.

Pre nás je rovnako dôležité, že v produktoch Ovonexu nenájdete žiadne farbivá, dochucovadlá, cukry, tuky, lepok, laktózu, alkohol, ani bežne používané konzervanty, leštidlá, plnidlá alebo protihrudkujúce látky.