esenciálne aminokyseliny EAA NATURAL 500g

  • prémiová zmes všetkých esenciálnych aminokyselín EAA
  • vyrobené výlučne fermentačnou metódou zaručujúcou čistotu a oveľa lepšiu využiteľnosť
  • vhodné aj pre vegánov, vyrobené fermentáciou z rastlinných zdrojov
  • pridaná aminokyselina L-Citrulín DL-Malát pre podporu intenzívneho výkonu
  • bez pridaných umelých látok
Skladom
Kód: 20170100
Značka: NutriWorks
€29,90 €24,92 bez DPH
Kategória: Voľné aminokyseliny
Balenie: 500 g
Forma: prášok

EAA - esenciálne aminokyseliny

Kompletná zmes L - foriem všetkých esenciálnych aminokyselín tej najvyššej kvality získavaných fermentačnou metódou. Fermentácia z rastlinných zdrojov zabezpečuje vysokú využiteľnosť organizmom bez potenciálnych zvyškových chemických látok a toxických D - foriem, ktoré môžu byť prítomné pri syntetickej výrobe aminokyselín. Preto odporúčame aminokyseliny vyrobené prírodnou fermentačnou metódou.

Esenciálne aminokyseliny EAA si telo nevie vyrobiť samo a preto je potrebné prijímať ich v strave. Dostatok esenciálnych aminokyselín je dôležitý nielen pre budovanie svalovej hmoty, ale plní aj množstvo iných dôležitých funkcií.

Pridaná aminokyselina L-Citrulín DL-Malát ako bonus pre tvrdo trénujúce svaly

L-Citrulín DL-Malát je takisto aminokyselina, ale nie štruktúrna, čiže nie je súčasťou napríklad svalových bielkovín, hrá však dôležitú úlohu v takzvanom Citrátovom cykle. Aminokyselina chráni organizmus voči zvýšenému prekyslovaniu krvi a takisto zvyšuje regeneráciu ATP, čím významne zvyšuje anaeróbnu výkonnosť, odďaľuje nástup únavy a umožňuje zvládať intenzívne zaťaženie a tréning.

 

Výživové hodnoty EAA Natural:

Počet dávok v balení: 38 x 13 g v dávke 13 g
L-Leucín 2 g
L-Isoleucín 1 g
L-Valín 1 g
L-Lyzín 2 g
L-Citrulín DL-Malát 1,5 g
z toho L-Citrulín 0,9 g
L-Arginín 1,3 g
L-Glycín 1,5 g
L-Treonín 1 g
L-Fenylalanín 1 g
L-Metionín 0,45 g
L-Tryptofan 0,05 g

 

Zloženie, aminokyseliny EAA Natural:
L-Leucín, L-Lyzín, L-Citrulín DL-malát, L-Glycín, L-Arginín-hydrochlorid, L-Isoleucín, L-Valín, L-Treonín, L-Fenylalanín, L-Metionín, L-Tryptofan

Dávkovanie:
Rozmiešajte 13 g prášku (približne 1 plná odmerka) v šejkri s 3 dl vody. Aminokyseliny EAA užívajte počas tréningu. Po použití prášku vrchnák nádoby dôkladne uzavrite, aminokyseliny sú citlivé na vlhkosť.

Upozornenie:
Nie je vhodné pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chladnom, suchom, dobre vetranom prostredí, v dôkladne uzavretom obale.

Mladá, úspešná a veľmi dynamická. Tak môžeme charakterizovať NutriWorks, fínsku značku z krajiny tisícich jazier. Celkový koncept značky, ktorá bola založená v roku 2009 v Helsinkách, vychádza z moderného a etického prístupu k športovej výžive, a to ako v súvislosti s najnovšími trendmi, tak so zdravým životným štýlom. Projekt značky vznikol tiež v reakcií na silnejúci tzv. mainstreamový trend lacnej športovej výživy veľmi nízkej kvality.

NutriWorks tak predstavuje profesionálny koncept športovej výživy určený predovšetkým pre športové kluby, výživových poradcov a špecializovaných predajcov. Všetky produkty sú vyrábané vo Fínsku a Švédsku v súlade s najvyššími normami kvality. Hlavnou filozofiou značky je maximálna možná kvalita, funkčnosť, jednoduchosť a prijateľná cena.

 

Od značky NutriWorks vyberáme:

Voľne aminokyseliny:

  • všetky esenciálne aminokyseliny EAA
  • esenciálna aminokyselina L-lyzín
  • podmienečne esenciálna aminokyselina L-Glycín
  • funkčná aminokyselina Taurín + vitamín B6

Vitamíny a minerály:

  • ZMA - kombinácia horčík, zinok a vitamín B6