aminokyseliny i BCAA 2:1:1 300g

  • prémiová forma vetvených aminokyselín BCAA v ideálnom pomere 2:1:1 = L-Leucín : L-Isoleucín : L-Valín
  • vyrobené výlučne fermentačnou metódou zaručujúcou čistotu a oveľa lepšiu využiteľnosť
  • vhodné pre vegánov, vyrobené fermentáciou z rastlinných zdrojov
  • efektívna podpora regenerácie, tvorby svalovej hmoty a výkonu
  • podporuje proteosyntézu a tvorbu telesných tkanív
  • bez pridaných umelých látok
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 20160021
Značka: MyoTec
€17,90 €14,92 bez DPH
Kategória: Voľné aminokyseliny
Hmotnosť: 0.3 kg
Balenie: 300 g
Forma: prášok
Položka bola vypredaná…

Esenciálne aminokyseliny i BCAA s rozvetveným reťazcom v instantnej práškovej forme značky MyoTec. Aminokyseliny BCAA vo vzájomnom pomere 2:1:1 sú vyrobené prírodnou fermentačnou metódou. Ich najväčším benefitom je garantovaná čistota a biologická využiteľnosť.

Vetvené aminokyseliny BCAA a ich vlastnosti

Branched-Chain Amino Acids = BCAA alebo vetvené aminokyseliny je označenie pre esenciálne aminokyseliny L-Leucín, L-Isoleucín a L-Valín. Tieto aminokyseliny je možné, ako mnoho ďalších vyrábať synteticky alebo získavať z prírodných zdrojov (napr. cukrová trstina alebo maniok) pomocou fermentácie. BCAA pomáhajú zvyšovať proteínovú syntézu a súčasne bránia rozpadu bielkovín, čo napomáha k udržaniu a naberaniu svalovej hmoty. BCAA počas náročných tréningov podporujú výkonnosť a odďaľujú únavu, po tréningu zlepšujú regeneráciu a znižujú bolestivosť svalov. Aminokyseliny podporujú hormonálnu rovnováhu (pomer testosterónu a kortizolu) pri intenzívnom tréningu. BCAA sa tiež používajú v medicíne pri niektorých ochoreniach, ako amyotrofická laterálna skleróza, ochorenia mozgu spôsobené problémami s pečeňou, porucha pohybu nazývaná tardivná dyskinéza, zlyhanie ľadvín u pacientov s rakovinou a ďalšie. (zdroj : eFIA.cz)

Výhody BCAA získaných fermentačnou metódou

Odporúčame uprednostniť tzv. fermentovanú formu BCAA, pred tzv. syntetickou formou, ktorá môže obsahovať vďaka chemickému spôsobu produkcie zvyšky prchavých látok a nečistôt a nežiaducích (a často toxických) R-foriem. Naopak BCAA pochádzajúce z mikrobiálnej fermentácie patria k najvyužiteľnejším prírodným produktom, garantujúcim maximálnu čistotu a spĺňajúcim navyše aj koncept Green Enviromental Protection. Z vyššie uvedených dôvodov je syntetická produkcia aminokyselín v mnohých krajinách, ako je napríklad Japonsko alebo Kórea zakázaná. Povolená je naopak napríklad v USA alebo Číne. Syntetická produkcia aminokyselín je až o 50% lacnejšia ako prírodná fermentačná metóda.

MyoTec Advantage Line

Pokiaľ je vašim prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako to je obvyklé u tzv. mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom Advantage Line, do ktorej patria aj aminokyseliny i BCAA, je ponúkať výlučne zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to i na úkor vyšších nákladov. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto súkromnou a 100% nezávislou značkou MyoTec.

 

Výživové hodnoty i BCAA 2:1:1 :

Počet dávok v balení: 50 x 6 g v dávke 6 g
L-Leucín 3 g
L-Isoleucín 1,5 g
L-Valín 1,5 g

 

Zloženie aminokyselín i BCAA:
L-Leucín (zdroj aminokyseliny fermentácia), L-Isoleucín (zdroj aminokyseliny fermentácia), L-Valín (zdroj aminokyseliny fermentácia), emulgátor slnečnicový Lecitín

Dávkovanie:
Rozmiešajte 6 g prášku (1 dávka denne) vo vode, ovocnom džúse alebo pridajte dávku aminokyselín do jedla, napríklad jogurtu.

Upozornenie:
Nie je vhodné pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chladnom, suchom, dobre vetranom prostredí, v dôkladne uzavretom obale.

Nabite sa pozitívnou energiou! MyoTec je športová výživa vyrobená z čistých a kvalitných surovín, to všetko s nulovým obsahom umelých sladidiel a minimalizovaným obsahom balastních aditív. So značkou MyoTec viete úplne presne, čo do svojho tela dostávate. Čo je vzhľadom k maximálnej fyzickej výkonnosti a zdraviu dôležitejšie?

Celý projekt vznikol ako prvý svojho druhu v roku 2011 a to v nadväznosti na najnovšie trendy a požiadavky v oblasti zdravého životného štýlu a aktívnej fyzickej výkonnosti (cross-funkčný tréning, body weight training, fitness, bojové športy a iné). Značka MyoTec je 100% v českých rukách a dôrazne sa dištancuje od obvyklých marketingových trikov a predaja lacných surovín druhej akosti. Všetky produkty sú bez GMO a bez rBGH / rBST.