Metabolické optimizéry

V tejto sekcií ponúkame produkty, ktoré nepatria priamo ani do jednej z vyššie uvedených kategórií, ale majú svoje opodstatnenie prípade dosahovania určitých konkrétnych cieľov ale aj všeobecnej podpory zdravia, výkonu a regenerácie, pomáhajú “vylaďovať” organizmus. Jedná sa vždy o produkty, ktorých funkčnosť je podporená mnohými výskumami a skúsenosťami a ako ostatné naše produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality vstupnej suroviny, spracovania a hygieny.

Pokiaľ ide o akékoľvek bylinné extrakty, ponúkame výlučne tie najkvalitnejšie originálne štandardizované extrakty, s garantovaným obsahom účinných látok, či už v percentuálnom vyjadrení, alebo v absolútnom množstve. To je veľmi dôležitý fakt, pretože obsah účinných látok významne záleží od presnej odrody, spôsobe a mieste pestovania a použitej metódy extrakcie. Len tak pomlieť a nasušiť nejakú bylinu alebo hubu a nasypať prášok do kapsúl vôbec nezaručuje účinok, ten môže byt buď oveľa slabší ako očakávate, prípadne vôbec žiadny. Účinná látka sa často získava špeciálnymi metódami extrakcie, z presne definovanej odrody pestovanej v konkrétnom mieste, z veľkého množstva suroviny, čiže nejakých 500 mg sušenej drte bohvieakej kvality nemusí mať vôbec žiaden účinok. V našich produktoch máte skutočnú garanciu obsahu a kvality účinnej látky, ktoré sú dôsledne a pravidelne monitorované.

Najpredávanejšie

bulgarian tribulus maxx 60kaps vemoherb 1
€26,30 –13 %
BULGARIAN TRIBULUS MAXX 60 kaps.
Skladom
Kód: 20290010
Pôvodne: €26,30  (–13 %)
€22,90
(€19,08 bez DPH)
bulgarian tribulus maxx 60kaps vemoherb 1
€26,30 –13 %
BULGARIAN TRIBULUS MAXX 60 kaps.
Skladom
Kód: 20290010

100 % originál bulharský Tribulus Terrestris a bulharský Fenugreek v najsilnejšej dostupnej verzií 100 % garancia obsahu účinných látok v štandardizovaných extraktoch -...

Pôvodne: €26,30  (–13 %)
€22,90
(€19,08 bez DPH)
Detail
1 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie