posilňovací vak s úchopmi LIVEPRO - vyberateľné plniace vrecká

Skladom
Kód: LP8121
Značka: LIVEPRO
€42,80 –16 % €35,90 €29,92 bez DPH
Kategória: www.oxysport.sk - dopredaj
Hmotnosť: 20 kg / po naplnení
Odnímateľné závažia: áno / 4 ks
Objem: 12 l
Dĺžka: 45 cm
Priemer: 20 cm
lp8121 livepro sandbag posilnovaci vak crossfit 20kg 1
Výpredaj
€42,80 –16 %

Posilňovací vak Sandbag LP8121 LIVEPRO s možnosťou naplnenia až do hmotnosti 20 kg. Vak je vybavený 6 plastovými úchopmi odolnými voči zlomeniu. Sandbag je obľúbenou súčasťou tréningového vybavenia vďaka širokej škále cvikov a možnosti regulácie záťaže.

Regulácia váhy prebieha pomocou 4 ks plniacich vreciek. Vyberateľné vrecká je možné naplniť až do hmotnosti 5 kg (každé vrecko samostatne). Rozmer odolných vreciek s úchopom je 23,5 x 28,5 cm a sú súčasťou balenia.

Posilňovací vak je vyrobený z veľmi odolnej záťažovej tkaniny. Hmotnosť prázdneho vaku a prázdnych plniacich vreciek je 1,40 kg.

Upozornenie: Posilňovací vak Sandbag je dodávaný bez výplne, záťaže.

Tým že sa posilňovací vak dodáva prázdny, je veľmi skladný a ľahko prenosný, čo určite ocení každý kto chce cvičiť napríklad na dovolenke alebo v prírode. Najvhodnejšia výplň je piesok alebo jemný štrk, väčšia výplň s ostrými hranami by poškodila vyberateľné vrecká.

Posilňovacie vaky sú vhodné na kondičné ako aj silové cvičenie, všetko záleží od intenzity, váhy výplne a vašej fantázie. S vakom môžete drepovať, dvíhať ho v rôznych uhľoch, krúžiť, držať v predpažení, nad hlavou alebo navliecť na chodidlá pri cvičení brušných svalov.