KIKI Health

KIKI Health je etická značka pôvodom z Británie, ktorej cieľom je oslava liečivej sily prírody. Produkty pre posilnenie tela, mysle i krásy využívajú rastlinné organické zložky tej najvyššej možnej kvality. KIKI sa snaží priekopníckym spôsobom vytvárať vysoko funkčné doplnky stravy, ktoré umožňujú človeku po všetkých stránkach žiariť a rozkvitať. Cieľom rôznorodých potravinových doplkov KIKI Health je detoxikovať, pomáhať a vyživovať. Jedná sa o kompletne biologicky dostupnú výživu založenú na najlepších superfoods. Tieto potraviny majú príjemnú prirodzenú chuť a pozitívne ovplyvňujú telo i ducha. KIKI Health kladie veľký dôraz na čistotu zdrojov a šetrnosť výrobných postupov. Nepripúšťa žiadne kompromisy ohľadnom pridávania aditív, pojacich látok, plnív, GMO alebo ožarovania. K spracovaniu sa pristupuje ohľaduplným spôsobom s využitím výlučne certifikovaných organických alebo divoko rastúcich základných surovín. 100 % prírodné – 100% čisté.

Zeolit s aktívnym uhlím na detoxikáciu organizmu Kiki Health
ZEOLIT s aktívnym uhlím na detoxikáciu 60g
Vypredané
Kód: 20140010

jedinečná zmes Zeolit v kombinácii s aktívnym uhlím dokonalá čistota bez akýchkoľvek chemických látok viaže na seba toxíny a škodliviny, pomáha detoxikácií organizmu...

 
€12,50
(€10,42 bez DPH)
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie