ZEOLIT s aktívnym uhlím na detoxikáciu 60g

  • jedinečná zmes Zeolit v kombinácii s aktívnym uhlím
  • dokonalá čistota bez akýchkoľvek chemických látok
  • viaže na seba toxíny a škodliviny, pomáha detoxikácií organizmu
  • upravuje trávenie
  • aj na vonkajšie použite ako pleťová alebo telová maska
Skladom
Kód: 20140010
Značka: KIKI Health
€12,50 €10,42 bez DPH
Kategória: Detoxikácia organizmu
Forma: prášok
Balenie: 60 g

ZEOLIT s aktívnym uhlím

Zeolit v kombinácii s aktívnym uhlím je unikátna prírodná zmes k prečišteniu organizmu. Vynikajúco absorbuje toxíny a ďalšie látky s negatívnym vplyvom na zdravie. Kúzlo zmesi sa ukrýva v jednoduchosti. Skladá sa z čistého zeolitu, prírodného hlinitokremičitého minerálu s mikroporéznou štruktúrou, a prášku z aktívneho živočíšneho uhlia, ktorý je získavaný zo škrupín kokosových orechov.

Obidve zložky pracujú ako vysoko efektívny absorbent a ich synergickým pôsobením vzniká prírodný regulátor toxínov a nečistôt v tele. Je výborným pomocníkom do domácej lekárničky.

S čím Vám Zeolit s aktívnym uhlím pomôže?

  • Viaže na seba a odstraňuje z tela rôzne toxíny a škodlivé látky
  • Prispieva k zníženiu nafukovania po jedle
  • Poskytuje prirodzenú úľavu
  • Možno ho aplikovať zvonku na čistenie pleti

Zeolit, tradičný detoxikačný prostriedok z prírody

Zeolit Klinoptilolit je v prírode sa vyskytujúci minerál sopečného pôvodu, z oblasti sopečného oblúku v južnom Egejskom mori v Turecku. Vznikal v období pred miliónmi rokov a odpradávna sa používal k vnútornému aj k vonkajšiemu užívaniu.
Aktívne živočíšne uhlie v tomto produkte sa vyrába zo škrupín kokosových orechov, ktoré boli najskôr dôkladne vyčistené vodnou parou, aby sa odstránili prípadné znečisťujúce látky a výsledný produkt mohol byť použitý ako farmaceutický výrobok. Aktívne uhlie a prášok Zeolit sú zmiešané v pomere 1 : 2.

Zloženie:
Zeolit Klinoptilolit, aktívne uhlie

Užívanie Zeolitu:
Vnútorne užívanie: Zmiešajte 1 vrchovatú čajovú lyžičku prášku s vodou. Dávkujte 2x denne pred alebo po jedle.
Vonkajšie použitie: Zeolit v kombinácii s BIO kokosovým olejom funguje skvelo ako pleťová alebo telová maska. Zeolit s aktívnym uhlím možno zmiešať aj s vodou.

Upozornenie:
Skladujte na chladnom, tmavom a suchom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a kojacim ženám.
Nie je vhodné podávať prípravok súčasne s inými perorálnymi liekmi, pretože ich vstrebanie môže byť významne obmedzené. Užívať najskôr 2 hodiny po podaní lieku.

Originálny názov: ZEOLIT with ACTIVATED CHARCOAL

KIKI Health je etická značka pôvodom z Británie, ktorej cieľom je oslava liečivej sily prírody. Produkty pre posilnenie tela, mysle i krásy využívajú rastlinné organické zložky tej najvyššej možnej kvality. KIKI sa snaží priekopníckym spôsobom vytvárať vysoko funkčné doplnky stravy, ktoré umožňujú človeku po všetkých stránkach žiariť a rozkvitať. Cieľom rôznorodých potravinových doplkov KIKI Health je detoxikovať, pomáhať a vyživovať. Jedná sa o kompletne biologicky dostupnú výživu založenú na najlepších superfoods. Tieto potraviny majú príjemnú prirodzenú chuť a pozitívne ovplyvňujú telo i ducha. KIKI Health kladie veľký dôraz na čistotu zdrojov a šetrnosť výrobných postupov. Nepripúšťa žiadne kompromisy ohľadnom pridávania aditív, pojacich látok, plnív, GMO alebo ožarovania. K spracovaniu sa pristupuje ohľaduplným spôsobom s využitím výlučne certifikovaných organických alebo divoko rastúcich základných surovín. 100 % prírodné – 100% čisté.