HealthForce

HealthForce Nutritionals je spoločnosť, ktorá se už 30 rokov zaoberá 100% prírodnými, vegánskymi, liečivými superpotravinami. HealthForce spoločne založili v roku 1990 Jameth Sheridan, D.H.M (doktor holistickej medicíny) a Kim Sheridan, lekárka zaoberajúca sa prírodnou výživou, obaja etickí vegáni a výskumníci v oblasti prírodnej bylinnej medicíny. HealthForce Nutritionals umožňuje jednotlivcom zažiť dramatické zlepšenie zdravia pomocou overených TruGanic™, Veganských, Prírodných, Superpotravinových produktov, ktoré vyvinul a vybral Dr. Sheridan k dosiahnutiu plného zdravia a celkovej kondície. 

HealthForce Nutritionals sa snaží umožniť čo najviac ľuďom pocítiť lepšie zdravie cez unikátne produkty a informácie, ktoré sú určené na to, aby nás posunuli späť do prirodzeného stavu tak, aby sme boli schopní to brať ako samozrejmosť. Sme tím zapálených odborníkov na výživu, ktorí horlivo študujú zdravie už viac ako 30 rokov.

enzymy podporujuce travenie 120kaps healthforce 1
ENZÝMY PODPORUJÚCE TRÁVENIE 120 kaps.
Vypredané
Kód: 20100020

15 špecifických vysoko vstrebateľných enzýmov získaných z rastliných zdrojov vysoko účinné a čisté s TruGanic™* certifikátom podporujú správne trávenie podporujú efektívne...

 
€38,90
(€32,42 bez DPH)
elite green protein 500g healthforce 1
RAW rastlinný ELITE GREEN PROTEIN 500g
RAW Bezlepkový
Vypredané
Kód: 20100010

prémiový produkt spĺňajúci štandardy TruGanic, značne prevyšujúci štandardy Organic a BIO zloženie z udržateľného a ekologického poľnohospodárstva, produkcia s minimálnou...

 
€66,80
(€55,67 bez DPH)
2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie