KETO MEAL 672g - vanilka

  • vanilková príchuť
  • ideálna zmes na podporu KETO diéty, plná energie a živín
  • vyvážený pomer energie z tukov, bielkovín a sacharidov 70 : 23 : 7
  • obsahuje grass fed maslo a izolát srvátkovej bielkoviny najvyššej kvality
  • obohatené o 1,5 miliardy CFU probiotických kultúr pre podporu trávenia
  • jednoduchá príprava a lahodná chuť
  • bez akýchkoľvek pridaných umelých látok
  • neobsahuje GMO, rBGH / rBST
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 20090012
Značka: Garden of Life
€57,90 €48,25 bez DPH
Kategória: Živočíšne proteíny
Hmotnosť: 0.672 kg
Príchuť: vanilka
Položka bola vypredaná…

Keto Meal je instantná zmes vytvorená a určená hlavne pre ľudí dodržujúcich Keto diétu, ale nie len pre nich. Mnohé lekárske výskumy dokladajú priaznivé účinky prerušovaného pôstu a Keto diéty, ktoré prinášajú na zníženie zápalov, zdravé chudnutie, zlepšenie citlivosti na inzulín a mnohé ďalšie zdravotné benefity. Z toho dôvodu ja aspoň občasné zaradenie tohto typu stravovania odporúčané.

Keto Meal je dômyselne zostavená zmes, ktorá dodá vášmu telu dostatok energie a stavebných látok v podobe Grass fed (z kráv kŕmených výlučne trávou) masla a grass fed izolátu srvátkovej bielkoviny.
Maslo samotné je jedinečná potravina obsahujúca mnohé zdraviu prospešné látky ako MCT tuky, CLA, vitamíny A, E, K, B a minerály a je skvelou potravou pre náš mozog a svaly. Navyše obsahuje 1,5 miliardy CFU probiotík na podporu bezproblémového trávenia. Všetko v tej najvyššej kvalite a čistote absolútne bez pridaných chemických látok. Je držiteľom certifikátov Non-GMO Project Verified and Truly Grass Fed, čo už samé o sebe hovorí o jeho kvalite.

Je ideálnou zmesou ktorou môžete nahradiť raňajky, prípadne iné jedlo dňa. Poskytuje vyvážený pomer 70 % tukov, 23 %bielkovín a 7 % sacharidov z hľadiska príjmu kalórií z jednotlivých zložiek a je veľmi jednoduché ho pripraviť. Ušetrí Vám čas, dokonale zasýti a dodá energiu na dlhý čas bez prílišného kolísania inzulínu, čo sa stáva pri iných náhradách jedla obsahujúcich prilíš veľa cukrov a bielkovín. Naopak, tlmí chuť na sladké a je skvelou voľbou aj pre tých ktorí už vyskúšali rôzne diéty a neboli úspešní

A navyše skvelo chutí!

KETO meal môžete pridať do vody alebo smoothie, vločiek alebo aj použiť pri pečení. Prípadne ním posypať tvarohové guľky alebo šúlance. Zlepšíte tak chuť aj výživovú hodnotu jedla a zároveň budete môcť zjesť menej sacharidovej zložky, keďže takáto posýpka vás aj zasýti.

Výživové hodnoty:

Počet dávok v balení: 14 x 50 g 100 g v dávke 50 g
Energetická hodnota 2440kJ/583kcal 1172kJ/280kcal
Tuky 46 g 22 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 30 g 11 g
Sacharidy 10,4 g 5 g
Z toho cukry 2 g 1 g
Bielkoviny 33 g 16 g
Soľ 0,56 g 0,27 g
Vláknina 8 g 4 g
Draslík** 521mg (26%)* 250mg (13%)*
Vápnik** 271mg (34%)* 130mg (16%)*
Horčík** 42mg (11%)* 20mg (5%)*
Vitamín A** 646µg (79%)* 310µg (39%)*
Jód** 31µg (21%)* 15µg (10%)*
Molybdén** 12µg (24%)* 6µg (12%)*
Selén** 8µg (15%)* 4µg (7%)*
Chróm** 6µg (15%)* 3µg (8%)*

*% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok

**Prirodzene sa vyskytujúce živiny RAW

 

Zloženie: organic maslo prášok (organic maslo, organic odtučnené mlieko), grass fed izolát srvátkovej bielkoviny, organic tapioca vláknina, organic vanilková príchuť, organic stévia sladidlo glykozidy steviolu, morská soľ, Lactobacillus plantarum (1,5 Miliardy CFU)

Dávkovanie: Zmiešajte 2 odmerky (je zahrnutá v balení) Keto Meal tj. 50g prášku do 0,3l vody. Približne 14 dávok v balení.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Pre najčerstvejšiu chuť po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte, pokiaľ je bezpečnostná pečať poškodená, alebo chýba. Uchovávejte mimo dosah detí. Obsahuje 5mg prirozene sa vyskytujúceho kofeínu v 1 dávke. Nie je určené pro deti. Minimálna trvanlivosť do konca: uvedené na obale.

Misiou a záväzkom Garden of Life je prinášať jedny z najúčinnejších a najčistejších výživových produktov na svete. Máme záujem o budovanie návykov a zásad medzi ľuďmi, ktoré im pomôžu zmeniť ich životy a dosiahnuť tak mimoriadneho zdravia. Vďaka spojeniu toho najlepšieho z prírody a vedy, Garden of LIfe ponúka cestu, ako pomocou našich produktov tohto cieľa dosiahnuť.

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby sme Vás podporovali na vašej ceste za zdravím.

Veríme, že naša prémiová výživa presahuje tú bežnú a v prírodných doplnkoch výživy si kladieme len tie najvyššie ciele, vždy s ohľadom na 100% prírodný spôsob.

Vaše zdravie je dar a mimoriadne zdravie je cieľ, ktorý stojí za to dosiahnuť a to ako pre vás, tak aj pre vašu rodinu a blízkych.