náhrada jedla KETO MEAL 672g - vanilka

  • vanilková KETO zmes, zdravá náhrada jedla
  • vyvážený pomer energie z tukov, bielkovín a sacharidov 70 : 23 : 7
  • obsahuje Grass Fed maslo a Grass Fed izolát srvátkovej bielkoviny najvyššej kvality
  • ideálna zmes na podporu KETO diéty plnej živín a energie
  • obohatené o 1,5 miliardy CFU probiotík pre podporu trávenia
  • jednoduchá príprava a lahodná vanilková chuť
  • bez pridaných umelých látok, neobsahuje GMO, rBGH / rBST
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 20090012
Značka: Garden of Life
€57,90 €48,25 bez DPH
Kategória: Živočíšne proteíny
Hmotnosť: 0.672 kg
Príchuť: vanilka
Forma: prášok
Balenie: 672 g
Položka bola vypredaná…

Náhrada jedla KETO MEAL zmes - vanilková príchuť

Keto Meal je dômyselne zostavená zmes, ktorá dodá vášmu telu dostatok energie a stavebných látok v podobe Grass Fed masla a Grass Fed izolátu srvátkovej bielkoviny. Kvalita Grass Fed zaručuje produkciu z kráv pasúcich sa na tráve.

Maslo samotné je jedinečná potravina obsahujúca mnohé zdraviu prospešné látky, ako MCT tuky, CLA, vitamíny A, E, K, B a minerály. Maslo je skvelou potravou pre náš mozog a svaly. Keto Meal navyše obsahuje 1,5 miliardy CFU probiotík na podporu bezproblémového trávenia. Všetko v tej najvyššej kvalite a čistote, absolútne bez pridaných chemických látok. Zdravá náhrada jedla Keto Meal je držiteľom certifikátu Keto & Paleo Friendly, certifikátu NON-GMO Project Verified a certifikátu Truly Grass Fed, čo už samé o sebe hovorí o jeho kvalitnom zložení.

KETO MEAL je instantná zmes vytvorená a určená hlavne pre ľudí dodržujúcich Keto diétu, ale nielen pre nich. Mnohé lekárske výskumy dokladajú priaznivé účinky prerušovaného pôstu a Keto diéty, ktoré prispievajú k zníženiu zápalov, zdravému chudnutiu, zlepšeniu citlivosti na inzulín a mnohým ďalším zdravotným benefitom. Pre všetky tieto priaznivé účinky, je odporúčané aspoň občasné zaradenie tohto typu stravovania.

Zdravá náhrada jedla Keto Meal je ideálnou zmesou, ktorou môžete nahradiť raňajky alebo iné jedlo dňa. KETO zmes poskytuje vyvážený pomer 70% tukov, 23% bielkovín a 7% sacharidov z hľadiska príjmu kalórií z jednotlivých zložiek potravy. Jednoduchá príprava vám ušetrí čas, dokonale zasýti a dodá energiu bez prílišného kolísania inzulínu, čo sa stáva pri iných náhradách jedla, obsahujúcich príliš veľa cukrov a bielkovín. Keto zmes naopak, tlmí chuť na sladké a je skvelou voľbou aj pre tých, ktorí už vyskúšali rôzne diéty a neboli úspešní.

Prášok KETO MEAL môžete pridať do vody alebo smoothie, vločiek, alebo použiť ako prísadu pri pečení. Keto zmes je vhodná aj ako posýpka na tvarohové guľky alebo šúľance. Zlepší sa tým chuť a hlavne výživová hodnota jedla a zároveň sa zníži skonzumovaný objem sacharidovej zložky, keďže takáto posýpka vás aj zasýti.

 

Výživové hodnoty KETO MEAL:

Počet dávok v balení: 14 x 48 g 100 g v dávke 48 g
Energetická hodnota 2440 kJ / 583 kcal 1172 kJ / 280 kcal
Tuky 46 g 22 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 30 g 11 g
Sacharidy 10,4 g 5 g
Z toho cukry 2 g 1 g
Bielkoviny 33 g 16 g
Soľ 0,56 g 0,27 g
Vláknina 8 g 4 g
Draslík ** 521 mg (26 %)* 250 mg (13 %)*
Vápnik ** 271 mg (34 %)* 130 mg (16 %)*
Horčík ** 42 mg (11 %)* 20 mg (5 %)*
Vitamín A ** 646 µg (79 %)* 310 µg (39 %)*
Jód ** 31 µg (21 %)* 15 µg (10 %)*
Molybdén ** 12 µg (24 %)* 6 µg (12 %)*
Selén ** 8 µg (15 %)* 4 µg (7 %)*
Chróm ** 6 µg (15 %)* 3 µg (8 %)*

* % Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok
** Prirodzene sa vyskytujúce živiny RAW

 

Zloženie KETO MEAL, vanilková príchuť:
Organické Grass Fed práškové maslo (Organic maslo, Organic odtučnené mlieko), Truly Grass Fed srvátkový izolát, Organická tapioca vláknina, Organická vanilková príchuť, Organické sladidlo glykozidy steviolu, morská soľ, Lactobacillus plantarum (1,5 miliardy CFU)

Dávkovanie:
Zmiešajte 2 odmerky (je zahrnutá v balení) Keto Meal prášku 48 g do 0,3 l vody. Približne 14 dávok v balení.

Upozornenie:
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Pre najčerstvejšiu chuť uchovávajte po otvorení v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte, pokiaľ je bezpečnostná pečať poškodená alebo chýba. Skladujte mimo dosahu detí. Obsahuje 5 mg prirodzene sa vyskytujúceho kofeínu v 1 dávke. Náhrada jedla Keto Meal nie je určená pre deti.

Originálny názov príchute: KETO MEAL Balanced Shake Vanilla

Misiou a záväzkom Garden of Life je prinášať jedny z najúčinnejších a najčistejších výživových produktov na svete. Máme záujem o budovanie návykov a zásad medzi ľuďmi, ktoré im pomôžu zmeniť ich životy a dosiahnuť tak mimoriadneho zdravia. Vďaka spojeniu toho najlepšieho z prírody a vedy, Garden of LIfe ponúka cestu, ako pomocou našich produktov tohto cieľa dosiahnuť.

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby sme Vás podporovali na vašej ceste za zdravím.

Veríme, že naša prémiová výživa presahuje tú bežnú a v prírodných doplnkoch výživy si kladieme len tie najvyššie ciele, vždy s ohľadom na 100% prírodný spôsob.

Vaše zdravie je dar a mimoriadne zdravie je cieľ, ktorý stojí za to dosiahnuť a to ako pre vás, tak aj pre vašu rodinu a blízkych.