TRUE MCT OLEJ 500ml - TRVANLIVOSŤ 31.10.2021

MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ DO 31.10.2021

  • prémiový produkt najvyššej kvality
  • izolované za využitia 100 % čistej vodnej pary bez chemických rozpúšťadiel a extrakčných metód
  • extrahované výlučne z kokosových orechov z ekologického poľnohospodárstva
  • obsah C8 a C10 v ideálnom pomerre 3:2
  • vysoká využiteľnosť a čistá chuť bez zápachu a pachutí
Skladom
Kód: 20010020
Značka: Ancient & Brave
€31,90 –9 % €28,90 €24,08 bez DPH
Kategória: Metabolické optimizéry
Balenie: 500 ml
Forma: tekutina
true mct 500ml ancient brave 1
Akcia
€31,90 –9 %

Doplnok stravy s obsahom MCT (60 % C8 + 40 % C10).

MCT = medium chain triglycerides, triglyceridy (tuky) so stredne dlhým reťazcom

True MCT sú prémiové, dokonale čisté MCT tuky izolované z výberových kokosových orechov a to výlučne za využitia 100% čistej vodnej pary. To znamená bez použitia akýchkoľvek iných chemických rozpúšťadiel a extrakčných metód, ktoré zanechávajú stopové zvyšky nežiadúcich látok. Kokosy, ktoré prechádzajú dôkladnou selekciou, sú pestované 100 % udržateľným spôsobom v rámci ekologického poľnohospodárstva. Vďaka tomu si uchovávajú absolútnu čistotu, unikátne vlastnosti a ohľaduplnosť k životnému prostrediu, na rozdiel od produktov z palmového oleja.

True MCT obsahuje čistý izolát dvoch najdôležitejších MCT frakcí C8 a C10 v optimalizovanom pomere 3:2 = 60% tvorí frakcia C8 a 40% tvorí frakcia C10. Frakcia C8 sa vstrebáva vysokou rýchlosťou, frakcia C10 strednou rýchlosťou. Ich vzájomný ideálny pomer 3:2 garantuje optimálnu využiteľnosť organizmom. Práve tieto dva typy MCT tukov majú najvýraznejšie vlastnosti týkajúce se produkcie bunkovej energie, tvorby a využitia ketónov telom, účinného spaľovania tuku a tlmenia rôznych nežiadúcich, prevažne zápalových procesov v tele. Nie je to náhoda, že sa práve tieto 2 typy MCT tukov nachádzajú v ľudskom kolostre a materskom mlieku.

MCT C8 (kyselina kaprylová): FAST RELEASE ENERGY = rýchla a stabilná energia ATP, bez ukladania do tukových zásob

MCT C10 (kyselina kaprinová): MEDIUM-FAST RELEASE ENERGY + HEALTH BOOSTER = stredne rýchla a stabilná energia ATP + vitalita a odolnosť

True MCT C8 a C10 sú ideálnymi formami tukov vhodnými pre rýchle dodanie energie telu i mozgu. Tento typ tukov dodáva energiu, udržiava pocit sýtosti a zároveň sa vďaka svojim vlastnostiam priamo účastní procesu výroby bunkovej energie a neukladá sa vo forme tukových zásob. Ide teda o ideálny zdroj energie aj v prípade, keď chceme nahradiť bežnú stravu s cieľom odbúravania tukov, alebo pri prerušovanom pôste.

 

Zloženie: 60 % C8 a 40 % C10 - triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT). Získané zo 100% kokosov z udržatelného ekologického poľnohospodárstva.

Užívanie: 5-10 ml denne. Rozmiešajte do nápoja alebo smoothie podľa vašej voľby, alebo užívajte priamo z lyžičky. Pre bezproblémové trávenie odporúčame začať s polovičnou dávkou 5 ml a postupne zvýšiť na 10 ml denne. Balenie obsahuje 50 plných dávok po 10 ml.

Upozornenie: Skladujte v chlade, na suchom a tmavom mieste, mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Deti, tehotné a kojace ženy, konzultujte užitie s lekárom.

S Ancient & Brave si doprajete luxus dokonale čistých a zároveň maximálne účinných produktov, vychádzajúcích zo starobylých znalostí o efektívnom stravovaní. Tie ponúkajú etickú a zdravú alternatívu k súčasnému trendu radikálnych diét, ktoré majúdlhodobom merítku devastujúci účinok na organizmus. S Ancient &  Brave prirodzeným spôsobom a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnosť, ale tiež opäť naštartujete optimálnu fyzickú i psychickú kondíciu. Za kvalitou prémiovej britskej značky stoja dve úspešné ženy: Annelia Whitfieldováuznávaná hollywoodská kaskadérka, ktorá sa posledných 15 rokov venuje naturopatií a liečbe bylinkami a Kate Prince, ktorá je skúsenou mediálnou špecialistkou. Značka Ancient Brave patrísúčasnej dobeabsolútnej špičke na britskom trhurámci prémiového sortimentu zameraného na kvalitu a náročného zákazníka.