GRASS FED TRUE COLLAGEN 200g

  • prémiový 100 % enzymaticky hydrolyzovaný grass fed kolagén (z kráv kŕmených výlučne trávou) z pastvín v Brazílií
  • etická a šetrná produkcia (udržatelné – ekologické poľnohospodárstvo)
  • obsahuje vysoký podieľ glycínu, prolínu a hydroxyprolínu
  • ideálny pre zdravie pokožky, šliach, kostí, chrupaviek, spojivových tkanív, črevnej sliznice, nervového systému a tvorbu ATP
  • príjemná neutrálna chuť a ľahká rozpustnosť a vysoká využiteľnosť
  • nulový obsah sacharidov/cukrov
  • neobsahuje alergény - je hypoalergénny
  • bez akýchkoľvek pridaných umelých látok
  • nádoba z tmavého inertného skla
  • neobsahuje GMO, rBGH / rBST
Skladom
Kód: 20010010
Značka: Ancient & Brave
€28,90 €24,08 bez DPH
Kategória: Živočíšne proteíny
Hmotnosť: 0.2 kg
Typ bielkoviny: kolagén
Spracovanie bielkoviny: hydrolyzát
Obsah problematických látok: kazeín NIE, laktóza NIE

True Collagen

Grass Fed True Collagen je krištálovo čistý hydrolyzát kolagenu pochádzajúcí od volne sa pasúcích kráv kŕmených trávou v rámci tradičných farmárskych chovov. Jedná sa o produkt z ekologického poľnohospodárstva s minimálnou uhlíkovou stopou. K izolácií a následnej enzymatickej hydrolýze kolagénu je využitý šetrný výrobný proces. Výsledkom je výberový hydrolyzát kolagénu, ktorý vzhľadom k svojej kvalite a čistote len ťažko hladá konkurenciu.

Grass Fed True Collagen nie je “nastavený” balastnými zložkami ako sú umelé sladidlá, umelé farbivá, alebo ďalšími aditívami, ktoré sa v prírode prirodzene nevyskytujú. Krišťálovo čistý enzymatický hydrolyzát najvyššej kvality je v najkratšom možnom výrobnom procese spracovaný a následne zabalený do inertnej sklenenej nádoby.

Grass Fed True Collagen umožňuje efektívne a čisto doplniť životne dôležité aminokyseliny, ktorých hladina přirodzene s vekom klesá (pokožka, spojivové tkanivo, chrupavky a väzy). Grass Fed True Collagen ponúka najvyššiu kvalitu, vysokú vstrebatelnosť a prirodzenú chuť bez nepríjemného zápachu a balastných reziduí.

True Collagen bez GMO bez cukru

Výživové hodnoty:

Počet dávok v balení: 40 x 5 g 100 g v dávke 5 g
Energetická hodnota 1536 kJ / 362 kcal 77 kJ / 18 kcal
Tuky 0,1 g 0 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0,3 g 0 g
Z toho cukry 0 g 0 g
Bielkoviny 89,5 g 4,5 g
Soľ 1,2 g 0,06 g
vláknina 0,9 g 0,05 g

 

Zloženie: grass fed (z kráv kŕmených trávou) hydrolyzát kolagénu (pôvod Brazília)

Dávkovanie: Zmiešajte 10 g (1 odmerku) s 200 ml studenej vody, prípadne zamiešajte do svojho obľúbeného nápoja. Prípadne pridajte do polievok alebo omáčok.

Upozornenie: Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu, pri teplote do 25°C, mimo dosah detí a slnečného žiarenia. Tehotné a kojace ženy by mali skonzultovať užívanie s lekárom. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.

S Ancient & Brave si doprajete luxus dokonale čistých a zároveň maximálne účinných produktov, vychádzajúcích zo starobylých znalostí o efektívnom stravovaní. Tie ponúkajú etickú a zdravú alternatívu k súčasnému trendu radikálnych diét, ktoré majúdlhodobom merítku devastujúci účinok na organizmus. S Ancient &  Brave prirodzeným spôsobom a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnosť, ale tiež opäť naštartujete optimálnu fyzickú i psychickú kondíciu. Za kvalitou prémiovej britskej značky stoja dve úspešné ženy: Annelia Whitfieldováuznávaná hollywoodská kaskadérka, ktorá sa posledných 15 rokov venuje naturopatií a liečbe bylinkami a Kate Prince, ktorá je skúsenou mediálnou špecialistkou. Značka Ancient Brave patrísúčasnej dobeabsolútnej špičke na britskom trhurámci prémiového sortimentu zameraného na kvalitu a náročného zákazníka.